Personalizowany Beauty Plan

Dokładna diagnostyka, ocena stanu skóry oraz codziennych nawyków pielęgnacyjnych jest kluczem do stworzenia indywidualnego kalendarza urody, w którym znajdziesz nie tylko personalizowany plan pielęgnacji profesjonalnej, ale także wskazówki jak podczas rutynowych działań w domowym zaciszu zadbać o potrzeby Twojej skóry.

Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie przeanalizujemy Twoje potrzeby, ustalimy priorytety i wybierzemy, które zabiegi najcelniej odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry. Beauty Plan obejmuje zabiegi z szerokiego wachlarza naszych usług m.in.medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii oraz modelowania sylwetki. 

Beauty Plan będzie pomagał Ci w racjonalnym zaplanowaniu działań estetycznych, tak by kondycjonować skórę, a nie działać chaotycznie. Nie wszystkie nowinki technologiczne dostępne na szerokim rynku medycyny i kosmetologii estetycznej muszą korzystnie wpływać na stan Twojej skóry.

Powierz swoją cerę i sylwetkę w dłonie ekspertów.

Współpraca kosmetologa, lekarza, a nawet dietetyka to klucz do zdrowej i promiennej skóry oraz wymodelowanej sylwetki bez cellulitu.

Jak się przygotować na konsultację z naszym głównym kosmetologiem i założycielką conceptu Beauty Lounge mgr Dagmarą Nowak?​

Przed wizytą zrób listę zabiegów, które do tej pory (przynajmniej w ostatnim roku – jeśli takie były) wykonywałaś/eś i zapisz jakich kosmetyków obecnie używasz. Jeśli w twojej codziennej rutynie stosujesz także suplementy, zażywasz leki – równiez zapisz ich nazwy. Posiadasz wyniki badań morfologii nie starsze niż 6 miesięcy? Zabierz je ze sobą. 

Resztę pozostaw mi. 

Chętnie Ci pomogę i wspólnie ustalimy cel oraz obierzemy drogę!

CZEGO DOWIESZ SIĘ W TRAKCIE KONSULTACJI?

Nie możesz umówić się do nas osobiście a chcesz otrzymać swój personalizowany Beauty Plan – nic prostszego. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo aby zarezerwować konsultację online. Jeśli masz jednak możliwość spotkać się ze mną w gabinecie – wybierz to rozwiązanie. Poznajmy się! 

Zapraszam, 

mgr Dagmara Nowak