Dermapen - NOWOŚĆ

Dermapen  to nowoczesne urządzenie medyczne służące do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. W naszej klinice dostępna jest jego najnowsza wersja, która wykorzystuje opatentowaną technologię pulsujących, sterylnych igieł AOVN 4.generacji. To dzięki tej technologii protokół z użyciem najnowszego Dermapena jest bezpieczny i efektywny. Dermapen nakłuwa naszą skórę aż ponad milion razy w czasie 10 minut!
Poprzez frakcjonowanie skóry pobudzamy ją do uruchomienia procesów regeneracyjnych, a tym samym silnie stymulujemy skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Po zabiegu Dermapen  kondycja naszej skóry poprawia się, zmarszczki zostają spłycone. 
 
Jednorazowy, sterylny kardidż używany do zabiegu Dermapen  generuje
aż 1920 nakłucia skóry na sekundę!
Dzięki pracy w technologii  AOVN Dermapen wytwarza o 47,9% kanałów więcej niż jego starsza wersja.
Dzięki temu proces regeneracji po zabiegu jest szybszy, a składniki aktywne dobrane do kondycji skóry mogą intensywniej docierać w głąb skóry.

Jak działa zabieg Dermapen ?

Dermapen 4.0 poprzez intensywne frakcyjne mikronakłuwanie skóry silnie pobudza skórę do naturalnej produkcji kolagenu. Tworząc siatkę miko kanałów na naszej skórze wywołujemy kontrolowany, celowy stan zapalny aby zaktywizować skórę i wprowadzić do jej wnętrza wyselekcjonowane składniki aktywne. 
Celem zabiegu jest odżywienie i nawilżenie skóry, poprawa napięcia oraz wyraźne odmłodzenie, spłycenie zmarszczek.
Dermapen 4.0 to urządzenie, które możemy wykorzystać nie tylko w zabiegach ani-aging, ale także do leczenia blizn potrądzikowych, leczenia łysienia, redukcji rozszerzonych porów czy też poprawy wyglądu rozstępów. 
 

Postępowanie po zabiegu Dermapen

Po zabiegu Dermapen  zaleca się stosowanie wyłącznie delikatnych, łagodzących produktów pielęgnacyjnych oraz bezwzględne stosowanie fotoprotekcji SPF 50 przez okres minimum 2 tygodnie. Nie rekomendujemy korzystania z kąpieli słonecznych, korzystania z saun i basenów przez okres 2 tygodni
od wykonania zabiegu.
Reakcja pozabiegowa jest indywidualna i uzależniona od intensywności zabiegu. Po zabiegu do trzech dni jest możliwe odczuwanie tkliwości, pieczenia
oraz obrzęku.

Efekty i seria zabiegów.

Zabieg Dermapen  należy wykonać w serii zabiegowej. W zależności od protokołu seria wynosi:

Efekty zabiegów Dermapen są zazwyczaj widoczne po drugim lub trzecim zabiegu. U niektórych osób obserwujemy efekty już po pierwszym zabiegu, szczególnie wzrost poziomu nawilżenia i napięcie skóry. 
 

EFEKTY:

Wyrównana tabela cen
* w cenę każdego zabiegu wliczone jest znieczulenie, ampułka ze składnikami aktywnymi oraz maska pozabiegowa.
TWARZ 800 zł
TWARZ + SZYJA 1000 zł
TWARZ+SZYJA+DEKOLT 1300 zł
SZYJA+DEKOLT 1100 zł
BLIZNY POTRĄDZIKOWE TWARZ 800 zł
CIAŁO (obszar 15 x 15 cm) 800 zł
PAKIET 3 ZABIEGÓW (płatność przy pierwszym zabiegu) – 15%
Światowy HIT w regeneracji skóry!
Dermapen na twarz + EGZOSOMY ASCE+ 1600 zł
Dermapen na twarz, szyję, dekolt + EGZOSOMY ASCE+ 2500 zł