EXILIS Ultra 360®

EXILIS Ultra 360® to przełomowy system do modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej,łączący w sobie technologie do tej pory stosowane wyłącznie oddzielnie – terapia ultradźwiękami, radiofrekwencji, kontrolowane nagrzewanie tkanki tłuszczowej oraz chłodzenie, które zapewnia regulację temperatury i chroni powierzchnię skóry.

Skuteczność oraz bezpieczeństwo Exilis Ultra 360 zostało potwierdzone prestiżowym certyfikatem FDA. Urządzenie podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, co powoduje pobudzenie metabolizmu i przyspieszenie procesu lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Jest to bezinwazyjna metoda, która dostarcza imponujące rezultaty w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu oraz ujędrnianiu skóry na całym ciele oraz twarzy.

Dlaczego warto wybrać zabiegi modelujące sylwetkę łączące falę radiową z ultradźwiękami?

Zabiegi, które łączą fale radiowe z ultradźwiękami, oferują kompleksowe podejście do modelowania sylwetki. Fale radiowe docierają głęboko do skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co poprawia elastyczność skóry. Jednocześnie ultradźwięki skutecznie redukują tkankę tłuszczową, modelujący sylwetkę. To połączenie dwóch zaawansowanych technologii gwarantuje spektakularne efekty w jednym zabiegu.

Exilis Ultra 360 daje nam możliwość pracy wg indywidualnych parametrów co oznacza, że możemy w jednym zabiegu działać wyłącznie na tkankę tłuszczową lub łączyć techniki wpływając na wzrost ujędrnia i redukcję tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu.

Zabiegi Exilis są przyjemne, podczas zabiegu wykorzystujemy ciepło, które rozgrzewa skórę. Podczas jednej sesji zabiegowej(tego samego dnia) możemy opracować do trzech obszarów.

Urządzenie korzysta z dwóch zaawansowanych technologii. Pierwsza z nich – technologia RID (Reach Isolate Deactivate) składa się z trzech etapów. Reach to etap, w którym urządzenie rozpoznaje nieaktywną metabolicznie tkankę i zaczyna stopniowo ją rozgrzewać. Następnie w procesie izolacji rozbija poszczególne fragmenty tkanki na mniejsze podjednostki i pobudza jej aktywność metaboliczną. Jednocześnie w procesie apoptozy adipocyty, czyli komórki tłuszczowe obumierają, przez co ich ilość ulega redukcji. Druga z technologii – technologia CRT (Collagen Refill Technology) ma za zadanie wystymulować tworzenie się nowych włókien kolagenowych. Wypełniona kolagenem skóra staje się bardziej gęsta, jędrna i elastyczna.

Exilis Ultra 360 daje nam możliwość pracy wg indywidualnych parametrów co oznacza, że możemy w jednym zabiegu działać wyłącznie na tkankę tłuszczową lub łączyć techniki wpływając na wzrost ujędrnia i redukcję tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania

Exilis Ultra 360 to praktycznie bezbolesna procedura. Pacjenci zazwyczaj odczuwają jedynie delikatne ciepło podczas zabiegu.

Czas trwania sesji zależy od obszaru, który jest poddawany zabiegowi, jednak większość sesji trwa około 30-60 minut. Czas zabiegu zostanie oceniony po konsultacji z kosmetologiem.

Zazwyczaj zaleca się serię 4-6 sesji, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Jednak wielu pacjentów zauważa poprawę już po pierwszym zabiegu.

Tak, Exilis Ultra 360 nie wymaga okresu rekonwalescencji, co oznacza, że można natychmiast wrócić do normalnych aktywności. Należy jednak pamiętać o odpowiednim nawadnianiu tj.spożywaniu minimalnie 2 litrów wody dziennie i zbilansowanej diecie. Doskonałym uzupełnieniem zabiegów modelujących Exilis będzie Endermologia. Więcej o tym zabiegu możesz przeczytać tu: Endermologia Kraków 

Tak, Exilis Ultra 360 jest bezpieczny i został zatwierdzony przez odpowiednie agencje regulacyjne takie jak FDA. Nasza klinika przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zabiegi, które łączą fale radiowe z ultradźwiękami, oferują kompleksowe podejście do modelowania sylwetki. Fale radiowe docierają głęboko do skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co poprawia elastyczność skóry. Jednocześnie ultradźwięki skutecznie redukują tkankę tłuszczową, modelując sylwetkę. To połączenie dwóch zaawansowanych technologii gwarantuje spektakularne efekty w jednym zabiegu.

Modelowanie ciała
1 partia
1 zabieg 550 zł
4 zabiegi 1980 zł
6 zabiegów 2800 zł
2 partie
1 zabieg 700 zł
4 zabiegi 2520 zł
6 zabiegów 3570 zł
3 partie
1 zabieg 850 zł
4 zabiegi 3060 zł
6 zabiegów 4335 zł
Ujędrnianie i lifting twarzy, szyi, dekoltu Podbródek/okolica oczu
Twarz
1 zabieg 600 zł
4 zabiegi 2040 zł
1 zabieg 400 zł
4 zabiegi 1360 zł
Twarz + szyja
1 zabieg 700 zł
4 zabiegi 2380 zł
Twarz + szyja + dekolt
1 zabieg 800 zł
4 zabiegi 2720 zł