EGZOSOMY ASCE+

Przełomowy zabieg anti-aging i regeneracyjny z wykorzystaniem egzosomów ASCE+ dostępny jest w Beauty Lounge! Egzosomy ASCE+
to innowacyjna i przełomowa terapia wykorzystująca potencjał komórek macierzystych w medycynie estetycznej
o wszechstronnym działaniu odmładzającym i regeneracyjnym.

Czym są EGZOSOMY ASCE+?

Egzosomy ASCE+ to mediatory komunikujące nasze komórki z komórkami macierzystymi, przesyłają impulsy oraz dostarczają białek i czynników wzrostu. EGZOSOMY ExoSCRT™ to jedyne na rynku egzosomy dostępne do oceny i potwierdzenia za pomocą określonych markerów cytometrii przepływowej.  Zastosowanie tych egzosomów gwarantuje Ci bezpieczny i efektywny zabieg, bez ryzyka działań niepożądanych. Wybraliśmy Egzosomy ASCE+, które otrzymały w Monako podczas Kongresu Medycyny Estetycznej nagrodę za najlepszy kosmetyk na świecie w 2023 roku aby zagwarantować Ci wysoki profil bezpieczeństwa. 

Jak działają EGZOSOMY ASCE+?

ASCE+ jest impulsem, który pobudza nasze komórki macierzyste  do regeneracji. Dzięki swojemu mikroskopijnemu rozmiarowi ok 100 nm, swobodnie przenikają i regenerują wszystkie warstwy skóry.
 
EGZOSOM jest 1000 razy miejszy od komórki, co pozwala mu swobodnie przechodzić przez warstwę naskórka do skóry właściwej i tkanki podskórnej.
 
Egzosomy ASCE+ są hipoimmunogenne, czyli są neutralnymi mediatorami, które nie są żywą komórką i nie posiadają pamięci komórkowej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla Ciebie. 
 
Unikalna postać ASCE+ – LIOFILIZOWANEGO PROSZKU, pozwala na maksymalną stabilizację i bezpieczeństwo produktu. Egzosomy ASCE+ posiadają najwięcej badań i publikacji na przestrzeni lat (60% patentów i rejestracji całego świata). To pierwsze 100% czyste egzosomy pozyskiwane w standardzie GMP. 
Egzosomy ASCE+ jako jedyne na świecie są wytwarzane w standardzie GMP. Jest to gwarancją spełnienia najsurowszych norm w zakresie badań, systemu wytwarzania oraz czystości wyrobu końcowego. 
Jaki jest protokół zabiegów z użyciem EGZOSOMÓW ASCE+?
 
W zależności od wskazania EGZOSOMY ASCE+ stosujemy w formie aplikacji naskórkowej lub w połączeniu z mikronakłuwaniem frakcyjnym czyli popularnym dermapenem lub w leczeniu blizn z laserem CO2. Seria zabiegowa obejmuje zazwyczaj od 1 do 5 zabiegów.
W przypadku działań profilaktycznych w medycynie regeneracyjnej często wystarczą 1-2 zabiegi aby odmłodzić skórę. Większą liczbę zabiegów w serii należy uwzględnić planując terapie na blizny. Po konsultacji otrzymasz dokładny plan zabiegów. 
 
Dlaczego zabiegi z wykorzystaniem egzosomów ASCE+ tak zrewolucjonizowały rynek medycyny estetycznej i kosmetologii na całym świecie? 
 
Egzosomy to prawdziwy przełom w medycynie estetycznej i regeneracyjnej o wszechstronnym działaniu odmładzającym i naprawczym, w swoim składzie zawierają m.in. białka, lipidy, kwasy nukleinowe, czynniki wzrostu oraz inne metabolity. W medycynie estetycznej wykorzystywane są w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, a w dermatologii pomagają w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy ran. Egzosomy wykorzystywane są również w leczeniu łysienia antenowego oraz telogenowego u kobiet i mężczyzn. 
 
A czy wiesz, że EGZOSOMY ASCE+ wykorzystywane są również w przypadku leczenia łysienia androgenowego oraz telogenowego u kobiet i mężczyzn? 
 
Egzosomy ASCE+ HRLV zawiera aż 10 czynników wzrostu dla włosów oraz 30 rodzajów składników odżywczych, w tym m.in.: biotyna czy tripeptyd miedziany, które odżywiają włosy oraz skórę głowy.   
Zabieg z wykorzystaniem EGZOSOMÓW ASCE+ HRLV (na skórę głowy)  trwa od 15 do 30 minut, a w jego czasie do skóry głowy wtłaczane są miliardy egzosomów, które zawierają ważne czynniki wzrostu stymulujące miejsce zabiegowe, wykorzystywane są w leczeniu łysienia androgenowego oraz telogenowego!   
Seria obejmuje 5 zabiegów w odstępach co dwa tygodnie. 
ZABIEGI CENA
Egzosomy ASCE+ + Dermapen 4.0 na twarz 1600 zł
Egzosomy ASCE+ + Dermapen 4.0 na twarz, szyję i dekolt 2500 zł – DŁONIE GRATIS!
Egzosomy ASCE+ w leczeniu dermatologicznym, po urazach, na rany 1200 zł
Egzosomy ASCE+ + peeling laserowy twarzy CO2 1800 zł
Egzosomy ASCE+ HRLV – leczenie łysienia 1500 zł