Endermolift

ENDERMOLIFT – endermologia – zabiegi na twarz, szyję i dekolt 

Endermolift to jzabieg, który pobudza fibroblasty w skórze właściwej do zwiększonej produkcji kolagenu, elastyny i endogennego kwasu hialuronowego. To w 100% naturalny i bezpieczny zabieg stymulujący skórę. 

Badania naukowe w postaci biopsji skóry twarzy przeprowadzone na grupie 20 osób dowodzą wzrost o 80% endogennego kwasu hialuronowego oraz o 46% endogennej elastyny. W badaniu klinicznym prowadzonym pod nadzorem prof. Humberta w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Besancon,  wykazano także, że po serii 10 zabiegów na twarz wypełnienie bruzd i zmarszczek wzrosło o 87%, a kontur twarzy został poprawiony o 70%.

Nowa głowica zabiegowa w Endermologii na twarz zdefiniowała lepszą jakość zabiegów. Dzięki różnorodnym głowicom możemy precyzyjnie opracować nawet najmniejsze okolice takie jak oczy czy usta.

 

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU ENDERMOLIFT

  • Podwójny podbródek
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Zapadnięte policzki, brak jędrności
  • Zmarszczki na czole, wokół oczu i ust
  • Opadające powieki
  • Opadające policzki
  • Zmarszczki nosowo-wargowe
  • Opadający owal twarzy ,,chomiki”

Podobnie jak w przypadku zabiegów na ciało przy użyciu Endermologii e dla uzyskania maksymalnych efektów rekomendujemy wykonanie serii zabiegowej, która stanowi najczęściej 10 zabiegów z częstotliwością dwa lub trzy razy w tygodniu.  Podczas pierwszej wizyty omówimy z Tobą dokładne zasady działania technologii LPG oraz założymy Twój personalizowany profil klienta. Wówczas, po diagnostyce i poznaniu Twoich oczekiwań, ułożymy plan terapii i rozpoczniemy zabiegi.

Zabiegi na twarz w zależności od programu trwają od 15 do 35 min. Są bardzo relaksujące i całkowicie bezbolesne. Zabieg wykańczany jest serum i kremem dobranym do potrzeb Twojej skóry.

Zabieg rozświetlający na twarz – 15min

150 zł

Zabieg rzeźbiący owal twarzy/ujędrniający 30min

180 zł

Pakiet 5 zabiegów na twarz (30 min.)

800 zł

Pakiet 10 zabiegów na twarz (30 min.)

1600 zł

Zabieg ujędrniający biust i dekolt 

180 zł

Zabieg Endermolift na biust + bandaże unoszące biust 

320 zł