,,Endermologia to nie zabieg, to styl życia” od tych słów, wiele lat temu,  rozpoczęła się moja przygoda z Endermologią LPG. Swoją pracę z modelowaniem sylwetki przy użyciu tej nieinwazyjnej techniki polegającej na mechanostymulacji skóry zapoczątkowałam praktykując zabiegi urządzeniem Endermologie Integral 2. Obecnie w Beauty Lounge mam do dyspozycji bezkonkurencyjną Endermologię LPG ALLIANCE. 

 

Zapraszam Cię do mojego świata piękna….

Daga Nowak

Inteligentna metoda stymulacji twojej skóry ciała i twarzy wprowadzi cię w nowy wymiar pielęgnacji.

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie lpg® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu łączącemu w sobie połączenie klapki i rolki efekty zabiegu modelującego sylwetkę są widoczne już po 3 wizytach.
Oprócz procedur modelujących sylwetkę i usuwających cellulit w nowym urządzeniu znajdziesz bezpieczne procedury medyczne oraz SPA.

Endermologia LPG Alliance – jak działa i na czym polega zabieg?

Techniki pracy przy użyciu Endermologii LPG Alliance są stuprocentowo naturalne, nieagresywne, nieinwazyjne oraz nie powodujące skutków ubocznych. Opracowane i opatentowane procedury zabiegów pozwalają na pracę od razu w trzech wymiarach skóry.

 

Efekty terapii Alliance są widoczne już po 3. zabiegach!

 
 

Jakie efekty uzyskasz po wykonaniu serii zabiegów Endermologii LPG Alliance?

W zależności od wybranego programu zabiegowego możemy osiągnąć następujące efekty:

 • Cellulit – wodny oraz tłuszczowy

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej

 • Pozbawiona elastyczności i jędrności skóra

 • Skóra wiotka

 • Obrzęki limfatyczne

 • Przed i po zabiegach chirurgii plastycznej

 • Napięcia mięśniowe

 • Wspomaganie rekonwalescencji po urazach
 •  Regeneracja mięśni po wysiłku fizycznym oraz przygotowanie do niego

Pełna seria zabiegowa mająca na celu wymodelowanie sylwetki składa się od  10 do 15 zabiegów. Warunkiem utrzymania uzyskanych efektów jest wykonywanie tzw. ,,zabiegów podtrzymujących”.  Ich częstotliwość ustalana jest indywidualnie w zależności od kondycji skóry, jednak najczęściej zalecam aby zabieg powtarzać co około 3-4 tygodnie.


 • Leczenie przeciwkrzepliwe
 • Choroba krwi
 • Schorzenia z wykwitami zapalnymi
 • Infekcje lub wysypki skórne
 • Ciąża (z wyjątkiem możliwości pracy na kończynach dolnych, szczególnie w II i III trymestrze, gdy pojawia się obrzęk)
 • Postępująca choroba nowotworowa(z wyjątkiem pisemnych wskazań medycznych lekarza)

   Przeciwwskazania miejscowe to:

 • Bliznowce

 • Przepuklina brzuszna lub pachwinowa
 • Zmiany w stawach, kościach w ostrej fazie
 • Żylaki

   

Endermologia LPG Alliance, to absolutnie nowoczesne urządzenie, w którym znajdziemy patentowy sensor identyfikacji skóry, umożliwiający dopasowanie mocy zabiegu do jakości tkanki oraz indywidualnych właściwości skóry, gwarantując maksimum swojej skuteczności. Poziom nasilenia zabiegu jest zoptymalizowany, równocześnie przystosowując się do każdego rodzaju skóry. W poprzedniej generacji mogliśmy regulować jedynie moc zassania i kierunek pracy rolek, w Alliance mamy więcej możliwości ustawień parametrów co sprawia, że urządzenie w rękach specjalisty ma większe i bardziej precyzyjne możliwości. Pierwsze rezultaty są widoczne już po 3. sesji zabiegowej, a problemy takie, jak: wystający brzuszek, brak jędrności skóry czy też „boczki” przestają być zmartwieniem. 

Zabiegi Endermologie Alliance, można wykonywać na całym ciele lub na twarzy, są przyjemne oraz wszechstronne, gdyż dopasowują się do indywidualnych potrzeb i zmagań każdego z nas. 

Endermologia LPG Alliance wykorzystuje synergię opatentowanych technologii: rolki z napędem elektrycznym, zmotoryzowanej klapki oraz zsynchronizowanego zasysania sekwencyjnego, dając innowacyjny sposób mobilizacji tkanki.

Zabiegi modelujące sylwetkę przy użyciu technologii Endermologii LPG ALLIANCE wymagają dokładnej diagnostyki i zaplanowania terapii. Zazwyczaj pełna seria zabiegów składa się z 10 lub 15 zabiegów wykonywanych około dwa razy w tygodniu. Zabieg modelujący sylwetkę trwa od 20 do 60 min. Najczęściej wybieraną opcją jest zabieg 40 minutowy, który pozwala na dokładne opracowanie wybranych partii ciała. 

Podczas pierwszej wizyty diagnostycznej ustalamy wspólnie cel naszych zabiegów, dokonujemy analizy Twojej skóry, oceniamy stopień cellulitu i jego rodzaj a także wykonujemy dokumentację fotograficzną i pomiary, tak by móc regularnie kontrować efekty terapii.  Zabiegi z grupy estetycznej, czyli modelujące sylwetkę i SPA wykonujemy w specjalnym ubranku, które należy tylko i wyłącznie do Ciebie.  #bezpiecznepiękno

Pierwszy zabieg najczęściej rozpoczynamy drenażem limfatycznym tak by Twój organizm dostał sygnał, że wprowadzamy go w serię zabiegów usuwających nadmiar wody i tkanki tłuszczowej.  Następnie rozpoczynamy indywidualnie zaprojektowaną serię zabiegów. 

Bardzo ważne jest aby podczas terapii Alliance spożywać racjonalne, zbilansowane posiłki , pić minimum 2,5 litra wody dziennie oraz korzystać z aktywności fizycznej.

Pakiety zabiegowe,  jakie przygotowałam dla Ciebie składają się z 10 lub 15 zabiegów. W każdym pakiecie otrzymujesz swój indywidualny Endermowear, tak by zachować najwyższą skuteczność i higienę zabiegową.

 

ENDERMOLOGIA LPG TWARZ 

W urządzeniu Endermologia Alliance mamy także specjalną głowicę i programy zabiegowe na twarz, szyję, dekolt a także biust. 

To jedyny zabieg, który pobudza fibroblasty w skórze właściwej do zwiększonej produkcji kolagenu, elastyny i endogennego kwasu hialuronowego. To w 100% naturalny i bezpieczny zabieg stymulujący skórę. To także pierwsza na świecie skuteczność potwierdzona wynikami!

Badania naukowe w postaci biopsji skóry twarzy przeprowadzone na grupie 20 osób dowodzą wzrost o 80% endogennego kwasu hialuronowego oraz o 46% endogennej elastyny.  W badaniu Humberta wykazano także, że po serii 10 zabiegów na twarz wypełnienie bruzd i zmarszczek wzrosło o 87%, a kontur twarzy został poprawiony o 70%.

Nowa głowica zabiegowa w Endermologii na twarz zdefiniowała lepszą jakość zabiegów. Dzięki różnorodnym głowicom możemy precyzyjnie opracować nawet najmniejsze okolice takie jak oczy czy usta. 

Podobnie jak w przypadku zabiegów na ciało dla uzyskania maksymalnych efektów rekomenduję wykonanie serii zabiegowej, która stanowi najczęściej 10 zabiegów z częstotliwością dwa lub trzy razy w tygodniu. Podczas pierwszej wizyty omówię z Tobą dokładne zasady działania technologii LPG oraz założę Twój spersonalizowany profil klienta. Wówczas, po diagnostyce i poznaniu Twoich oczekiwań, ułożę plan terapii i rozpoczniemy zabieg. Zabiegi na twarz w zależności od programu trwają od 15 do 35 min. Są bardzo relaksujące i całkowicie bezbolesne. Zabieg wykańczany jest serum i kremem dobranym do potrzeb Twojej skóry. 

To jedyna technika, która w naturalny sposób stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w całkowicie bezbolesny, nieagresywny i relaksujący sposób. To fitness dla Twojej skóry. 

Technika zabiegu Endermolift nie narusza ekosystemu skóry i jest w 100% naturalna. 

Skóra po zabiegu jest natychmiastowo rozświetlona i promienna.

To doskonałe rozwiązanie przez ,,wielkim wyjściem”.

Endermologia LPG to ,,styl życia”, który powinno się praktykować regularnie.

Zabieg ten przeszedł szereg badań i została udowodniona jego wysoka skuteczność w namnażaniu włókien kolagenowych i elastylowych.

Zabieg ,,lunchowy” – trwa zaledwie około 30 minut i nie powoduje żadnych uszkodzeń. Bezpośrednio po jego wykonaniu możesz zaaplikować makijaż i wrócić do codziennych obowiązków. 

Największą popularnością w Beauty Lounge cieszy się zabieg PRZECIWSTARZENIOWY POBUDZAJĄCY OWAL TWARZY, który trwa 30 minut i doskonale, w naturalny i bezpieczny sposób modeluje twarz oraz pobudza skórę. 

Wśród procedur na twarz znajdziesz między innymi takie rozwiązania jak:

 • Nowotwór

 • Wysypka i infekcje skórne

 • Stan zapalny

 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew

 • Opryszczka

 • Trądzik 

 • Bialactwo nabyte 

endermologie® alliance medical

Endermologia LPG Alliance MEDICAL to szereg programów, które pozwalają na pracę z Pacjentem w leczeniu:

Celem procedur medycznych jest:

Endermologia MEDICAL to szereg opracowanych protokołów, które pozwalają na pracę z bliznami, zarówno w fazie zapalnej jak i bez, przy bólach mięśniowych, szczególnie w okolicy karku i  kręgosłupa, przy niewydolności żylnej i obrzękach limfatycznych (także na kończynie górnej po mastektomii).

Współpraca pomiędzy chirurgiem plastycznym a kosmetologiem w przygotowaniu Pacjenta do zabiegu liposukcji i/lub plastyki brzucha pozwala na skrócenie okresu rekonwalescencji. Badanie przeprowadzone na grupie pacjentów na Tajwanie pokazują, że osoby które wykonywały przed zabiegiem liposukcji serię od 4 do 6 zabiegów drenażu limfatycznego Endermologią LPG regenerują się dużo szybciej niż osoby bez przygotowania do zabiegu. Skóra osób korzystających z drenażu limfatycznego odpowiada dużo mniejszym obrzękiem i zasinieniem.

Dzięki nowemu patentowi w Endermologii LPG ALLINCE pozwalającemu na dokładną identyfikację skóry możemy przystąpić do zabiegów drenażu limfatycznego w 3.dobie po zabiegu liposukcji. 

W przypadku terapii łączonych z liposukcją oraz plastyką brzucha seria zabiegowa ustalana jest indywidualnie i wynosi najczęściej od 10 do 20 zabiegów. 

Endermologia LPG Alliance daje możliwość leczenia przykrych skutków ubocznych mastektomii:

 • Leczy blizny  i problemy związane ze zwłóknieniem spowodowane radioterapią,

 • Przynosi ulgę w bólu,
 • Leczy zwłóknienia po leczeniu radioterapią,

 • Pomaga przywrócić czucie ciała pacjentek,

 • Pomaga przywrócić zakres ruchu,

 • Przynosi ulgę w przypadku problemów funkcjonalnych. 

CIĄŻA

Dzięki Endermologii Alliance można w szybki i nieinwazyjny sposób ujędrnić i przyspieszyć regenerację skóry po porodzie. Urządzenie wzmacnia osłabione mięśnie, redukuje rozstępy i pomaga zgubić zbędne centymetry. Można dodatkowo opracować bliznę po cesarskim cięciu już w 4. dobie po zdjęciu szwów.

MASAŻ SPORTOWY ALLIANCE

Doskonały zabieg przed i po wysiłku fizycznym. Przed wysiłkiem rozgrzewa mięśnie, zwiększa skuteczność ćwiczeń oraz liczbę spalanych kalorii. Natomiast po wysiłku rozluźnia mięśnie i obniża poziom kwasu mlekowego w mięśniach co zapobiega tzn. „zakwasom”. Już jeden zabieg masażu Endermologią LPG podnosi skuteczność regeneracji mięśni o 30%.  Zabiegi stosujemy przy bólu i skurczach mięśni, obrzękach oraz w celu szybkiej regeneracji.

CENNIK ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE 

Zabiegi na ciało

Wizyta diagnostyczna do Endermologii  – GRATIS!

Zabieg testowy Endermologii na ciało 

99 zł

Personalizowany zabieg na ciało – pojedynczy 

300 zł

Pakiet 10 zabiegów na ciało+ 2 zabiegi na twarz GRATIS!

2000 zł

Pakiet 15 zabiegów na ciało

2800 zł

Pakiet 10 zabiegów drenażu limfatycznego ciała (także po zabiagch chirurgii plastycznej)

1700 zł

*przy zakupie pakietu ubranko LPG do zabiegu GRATIS!

ENDERMOLIFT – zabiegi endermologii na twarz i biust

Zabieg rozświetlający na twarz

150 zł

Zabieg rzeźbiący owal twarzy/ujędrniający

180 zł

Pakiet 5 zabiegów na twarz

800 zł

Pakiet 10 zabiegów na twarz

1500 zł

Zabieg ujędrniający biust i dekolt 

180 zł

CENNIK MODELOWANIE SYLWETKI 

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE – usuwanie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej 

Zabieg testowy Endermologii na ciało 

99 zł

Personalizowany zabieg na ciało – pojedynczy 

300 zł

Pakiet 10 zabiegów na ciało+ 2 zabiegi na twarz GRATIS!

2000 zł

Pakiet 15 zabiegów na ciało

2800 zł

Pakiet 10 zabiegów drenażu limfatycznego ciała (także po zabiegach chirurgii plastycznej)

1700 zł

*przy zakupie pakietu ubranko LPG do zabiegu GRATIS!

Pamiętaj, że przed każdym przystąpieniem do zabiegu Endermologie Alliance niezbędna jest konsultacja podczas której dobiorę dla Ciebie indywidualną terapię.  W  sercu Woli Justowskiej – Beauty Lounge w  Magnoliowym Ogrodzie.

Podłącze 37B/1

30-218 Kraków

793 199 227

kontakt@daganowakbeautylounge.pl 

 

 

Pon. –  pt

9:00 -21:00