HARMONY GLOW

- wygląd twarzy z efektem GLOW

Harmony Glow to autorski zabieg medycyny estetycznej dr Karoliny Leń, który sprawi, że Twoja twarz będzie promienna i proporcjonalna. Dzięki niemu uzyskasz spójny, harmonijny wygląd twarzy z efektem GLOW.

Celem zabiegu jest sprawienie by wyrównać asymetrie i uzyskać efekt ,,highlightera” czyli naturalnie występującego światłocienia. W zabiegu wykorzystujemy wysokiej jakości kwas hialuronowy Restylane oraz, jeśli jest potrzeba korekcji dolnego piętra twarzy, nici PDO. 

Zabieg szyty jest na miarę potrzeb Twojej skóry więc jest szczegółowo opracowywany i omawiany z Pacjentem podczas konsultacji. 

W cenie zabiegu Harmony Glow wliczone są nici PDO Mono 20 szt. oraz 1 ml preparatu kwasu hialuronowego Restylane. 

Zabieg polega na podaniu kwasu hialuronowego w takie obszary jak okolice kości policzkowych, modelowanie ust oraz poprawa napięcia skóry w dolnych partiach twarzy przy użyciu nici mono PDO w ilości 20 szt. Nici te mają działanie rewitalizujące i napinające.

Cena zabiegu: 2400 zł.

Lek. Karolina Leń

Doktor Karolina Leń jest dyplomowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii dziecięcej. Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studiowała również w Mediolanie – kolebce medycyny estetycznej. Swoje umiejętności szlifowała w ramach grantów naukowych w Japonii i Portugalii. W swoich zabiegach łączy pasję do sztuki i harmonii starjąc się podkreślić naturalne, i przede wszystkim, indywidulane piękno każdego pacjenta. 

Chcesz zobaczyć prace doktor Karoliny Leń? Odwiedź jej Instagram!