Liftingujący masaż Kobido

Masaż Kobido

Kobido jest to japońska technika masażu, której celem jest poprawa ukrwienia, a tym samym odżywienia skóry, poprawa elastyczności oraz stymulacja mięśni twarzy. Masaż kobido składa się z kilku etapów. Początkowo wykonywany jest demakijaż, następnie etap rozluźniania mięśni twarzy, szyi i dekoltu oraz mięśni karku i pleców. Kolejno wykonywane są ruchy drenujące i liftingujące. Zabieg możemy dodatkowo wzbogacić o odpowiednio dobraną maskę. Skóra po masażu kobido może być lekko zaczerwieniona, co wynika z poprawy ukrwienia masowanej okolicy.
Regularnie wykonywany masaż kobido może doprowadzić do naturalnego efektu odmłodzenia skóry
– zmniejszenia widoczności zmarszczek mimicznych oraz zniwelowania napięcia mięśniowego.

Wskazaniem do masażu kobido są:

Infuzja tlenowa z masażem kobido

Zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia skóry. Następnie wykonujemy peeling enzymatyczny bądź peeling kawitacyjny.
Do wykonania zabieguinfuzji tlenowej konieczne jest specjalne urządzenie generujące czysty tlen z pomocą innowacyjnego aplikatora. Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone dedykowane serum. Po zakończeniu wtłaczania serum przystępujemy do dotelniania komórek skóry przy użyciu hiperbarycznego tlenu.
W kolejnym etapie przechodzimy do masażu kobido. Kobido jest to japońska technika masażu, której celem jest poprawa ukrwienia, a tym samym odżywienia skóry, poprawa elastyczności oraz stymulacja mięśni twarzy. Masaż kobido składa się z kilku etapów. Początkowo wykonywany jest demakijaż, następnie etap rozluźniania mięśni twarzy, szyi i dekoltu oraz mięśni karku i pleców. Kolejno wykonywane są ruchy drenujące i liftingujące. Zabieg możemy dodatkowo wzbogacić o odpowiednio dobraną maskę. Skóra po masażu kobido może być lekko zaczerwieniona, co wynika z poprawy ukrwienia masowanej okolicy. Regularnie wykonywany masaż kobido może doprowadzić do naturalnego efektu odmłodzenia skóry – zmniejszenia widoczności zmarszczek mimicznych oraz zniwelowania napięcia mięśniowego.

 

Masaż liftingujący Kobido290 zł
Masaż Kobido z ampułką liftingującą350 zł
Infuzja tlenowa z elementami masażu Kobido450 zł