Infuzja tlenowa

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS® to nowoczesna, nieinwazyjna, komfortowa i skuteczna metoda wspomagająca odmładzanie i regenerację skóry z użyciem doskonałych szwajcarskich preparatów BE CEUTICALS®

Skuteczne odmłodzenie i nawilżenie skóry zapewnione jest dzięki połączeniu technologii hiperbarycznego tlenu z 25% witaminą C i innymi składnikami aktywnymi takimi jak ceramidy oraz kwas hialuronowy.

Zabieg ten zdobył nagrodę Prix de beaute – COSMOPOLITAN 2017.

Szeroka gama produktów szwajcarskiej marki BE CEUTICALS® zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry. 

Doskonale sprawdzi się jako zabieg antysmogowy i dotleniający, który rozświetli cerę i zredukuje stres oksydacyjny.

JAK WYGLĄDA ZABIEG INFUZJI TLENOWEJ W BEAUTY LOUNGE?

Zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia skóry. Jeśli skóra jest zanieczyszczona możemy przed przystąpienie do części właściwej zabiegu wykonać peeling kawitacyjny.

Do wykonania zabiegu konieczne jest specjalne urządzenie generujące czysty tlen z pomocą innowacyjnego aplikatora. Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone dedykowane serum. 

Po zakończeniu wtłaczania serum przystępujemy do dotelniania komórek skóry przy użyciu hiperbarycznego tlenu. 

Zabieg infuzji tlenowej możemy połączyć w jeszcze silniejszą terapie odżywczo-dotleniającą z technologia Endermolift. Wówczas uzyskamy jeszcze bardziej spektakularne efekty. To połączenie szczególnie rekomendujemy przed tzw.,,wielkim wyjściem”.

WSKAZANIA DO ZABIEGU INFUZJI TLENOWEJ Be Ceuticals:

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU INFUZJI TLENOWEJ

Infuzja tlenowa na twarz z dwoma składnikami aktywnymi 

300 zł

Infuzja tlenowa na twarz, szyję i dekolt

350 zł

Endefmolift + infuzja tlenowa z witaminą C

380 zł