Aminokwasowa terapia zastępcza Jalupro

SĄ ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE I JEST JALUPRO® –AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZAPRZEŁOM W PODEJŚCIU DO ODMŁADZANIA

Nasza skóra zaczyna się starzeć już od ok. 25. roku życia – to wtedy właśnie zaczyna się zmniejszać  liczba fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za naturalną produkcję kolagenu. Ubytek kolagenu skutkuje stopniową utratą jędrności, gęstości i sprężystości skóry oraz pojawieniem się pierwszych zmarszczek. Skuteczne spowolnienie procesów starzenia, w oparciu o maksymalnie naturalny i bezpieczny sposób, było ideą do stworzenia Aminokwasowej Terapii Zastępczej (ART) JALUPRO®. 

 

Innowacyjny, opatentowany program przeciwstarzeniowy opracowany przez szwajcarskie Laboratorium Professional Derma obejmuje całą linię produktów JALUPRO®.

 

Preparaty ART zawierają  optymalny, funkcjonalny kompleks aminokwasów pochodzenia niezwierzęcego, w ściśle określonych proporcjach: Glicyna, L-Prolina, L-Lizyna, L-Leucyna oraz wysokiej jakości i czystości nieusieciowany kwas hialuronowy.

 

Kompleks aminokwasów zawartych w JALUPRO®  stanowi budulec nowego kolagenu, zwiększa: namnażanie i aktywność fibroblastów, a tym samym wytwarzanie nowych włókien kolagenowych. Przyczynia się to do długotrwałej odnowy struktury, poprawy elastyczności, jędrności i gęstości skóry. Natomiast kwas hialuronowy stymuluje skórę i głęboko ją nawilża.

 

 

Skuteczność programu przeciwstarzeniowego JALUPRO® potwierdzają liczne badania kliniczne. Aminokwasowa Terapia Zastępcza poprawia nawilżenie, napięcie, jędrność oraz gęstość skóry, a ponadto wygładza jej powierzchnię i spłyca utrwalone zmarszczki oraz bruzdy, dając efekt naturalnego odmłodzenia.

PRZEBIEG ZABIEGÓW Z WYKORZYSTANIEM INIEKCJI JALUPRO®:

Seria ustalana jest indywidualnie w zależności od wskazań, optymalne efekty osiąga się po wykonaniu pełnego protokołu:

  • 4 zabiegów w odstępach 7-14 dniowych w przypadku JALUPRO® CLASSIC
  • 3 zabiegów w odstępach 20 dni w przypadku JALUPRO® HMW
  • 3 zabiegów w odstępach 1 i 5 miesięcy w przypadku JALUPRO® SUPER HYDRO

Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy. Zaleca się wykonanie 2 pełnych protokołów w ciągu roku dla podtrzymania efektu.

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Obecność chorób (tj. choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, niewydolność wątroby, nerek czy choroby serca)
  • Użycie stałych środków wypełniających w przeszłości
  • Stan po leczeniu onkologicznym 
  • Nadwrażliwość na składniki preparatów
  • Infekcje wirusowe lub bakteryjne
  • Przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych lub steroidów (zarówno miejscowo jak i systemowo)

JALUPRO® CLASSIC

Opatentowana formuła oparta na niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym i kompleksie aminokwasów dostarcza komórkom skóry dokładnie tych składników, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Skóra jest odpowiednio odżywiona i nawilżona dzięki czemu staje się bardziej elastyczna i napięta a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. 

 

Kwas hialuronowy stymuluje skórę i głęboko ją nawilża a kompleks aminokwasowy stanowi „pożywienie” dla fibroblastów, dzięki czemu mogą się one prawidłowo rozwijać i namnażać, a tym samym wytwarzać nowe włókna kolagenowe. Przyczynia się to do długotrwałej odnowy struktury, poprawy elastyczności i jędrności oraz młodzieńczego wyglądu skóry.

WSKAZANIA:

JALUPRO® CLASSIC stosowane jest również jako terapia odżywiająca skórę przed i po inwazyjnych zabiegach estetycznych, takich jak: terapia laserowa, zabiegi chirurgii plastycznej czy peelingi medyczne oraz w zabiegach łączonych, np. z toksyną botulinową lub osoczem bogato-płytkowym.

EFEKTY:

Seria ustalana jest indywidualnie w zależności od wskazań, optymalne efekty osiąga się po wykonaniu pełnego protokołu 4 zabiegów w odstępach 7-14 dniowych. Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy. Zaleca się wykonanie 2 pełnych protokołów w ciągu roku dla podtrzymania efektu.

Jalupro Classic

700 zł

Jalupro Strong Eye 

700 zł

Jalupro Classic + Strong Eye

1200 zł 

JALUPRO® HMW

JALUPRO® HMW zawiera w składzie wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy i kompleks aminokwasów, przeznaczony jest do głębokiej bioregeneracji skóry. Produkt JALUPRO®  HMW został przebadany klinicznie głównie na pacjentach z zaawansowanymi oznakami starzenia i fotostarzenia skóry. Dzięki obecności wysokocząsteczkowego kwasowi hialuronowego o zwiększonej lepkości uzyskujemy długotrwałe nawilżenie skóry i początkowy efekt wypełnienia, natomiast aminokwasy mają za zadanie odżywić fibroblasty i pobudzić je do regeneracji, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna gęsta i napięta, a zmarszczki i fałdy stają się mniej widoczne.

WSKAZANIA:

Produkt JALUPRO® HMW przeznaczony jest przede wszystkim dla skóry dojrzałej i mocno problematycznych obszarów

EFEKTY:

Seria ustalana jest indywidualnie w zależności od wskazań, optymalne efekty osiąga się po wykonaniu pełnego protokołu 3 zabiegów w odstępach 20 dni. Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy. Zaleca się wykonanie 2 pełnych protokołów w ciągu roku dla podtrzymania efektu.

Jalupro HMW

1200 zł

NOWOŚĆ! JALUPRO® SUPER HYDRO

Opatentowana, unikalna formuła zawierająca wysokie stężenie dwóch molekuł kwasu hialuronowego (nisko i wysokocząsteczkowy HA), kompleks 7 aminokwasów oraz 3 peptydy, oparta na technice LIGAMENTS SH wzmacnia więzadła twarzy, regeneruje i poprawia strukturę poduszek tłuszczowych, przywracając młody wygląd twarzy. 

Zastosowanie dwóch molekuł HA – o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej zapewnia długotrwałe nawilżenie, wzmocnienie włókien kolagenowych i stymulację fibroblastów.

Podstawowy kompleks aminokwasów zawierający dużą ilość Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny stymulujący fibroblasty do produkcji kolagenu, został wzbogacony Alaniną i Waliną w celu dodatkowego wzmocnienia kolagenu i elastyny oraz argininą w celu nawilżenia.

W składzie JALUPRO SUPER HYDRO znajdują się również 3 biomimetyczne peptydy, 2 biopeptydy do wzrostu i aktywacji fibroblastów i 1 biopeptyd dla długotrwałego nawilżenia i zahamowania niekorzystnego procesu glikacji kolagenu.

WSKAZANIA:

EFEKTY:

Seria ustalana jest indywidualnie w zależności od wskazań, optymalne efekty osiąga się po wykonaniu pełnego protokołu 3 zabiegów w odstępach 1 i 5 miesięcy. Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy. Zaleca się wykonanie 1 zabiegu przypominającego co pół roku dla podtrzymania efektu. 

Jalupro Super Hydro

1450 zł