Kwas hialuronowy – usuwanie zmarszczek i wolumentria twarzy

Kwas hialuronowy to jeden z najpopularniejszych produktów używanych w medycynie estetycznej do modelowania twarzy i usuwania zmarszczek. W Beauty Lounge pracujemy wyłącznie na najbezpieczniejszych i sprawdzonych preparatach, które posiadają pełna certyfikację do iniekcji oraz szereg badań klinicznych. Każdy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego do modelowania twarzy i usuwania zmarszczek jest poprzedzony obszerną konsultacją tak by w sposób precyzyjny dobrać rodzaj zabiegu do potrzeb skóry Pacjenta. 

Rolą kwasu hialuronowego jest zapewnienie jędrności i elastyczności skóry, a także utrzymanie jej odpowiedniego nawilżenia i spowolnienie procesów starzenia. 

W Beauty Lounge lekarze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i dobiorą najlepsze rozwiązanie mające na celu:

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU Z USIECIOWANYM KWASEM HIALURONOWYM?

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKT PO ZABIEGACH Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO?

Efekty po wykonaniu zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego usieciowanego utrzymują się od 9 do 18 miesięcy w zależności od dobranego produktu do problemu przez lekarza medycyny estetycznej.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego wykonuje się po uprzednim znieczuleniu kremem znieczulającym z lidokainą, a w przypadku modelowania i powiększania ust zabieg jest wykonywany w znieczuleniu stomatologicznym. 

ZALECENIA PO ZABIEGU:

Wypełnianie zmarszczek/ bruzd (Restylane) 1ml


  1300 zł

Wypełnianie zmarszczek/ bruzd (Restylane) 2ml 


   2000 zł

Wypełnianie doliny łez Restylane Eyelight

    1100 zł

Modelowanie nosa

     1300 zł

Wolumetria twarzy

od 1300 zł