Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg mający na celu redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, przy użyciu specjalnych koktajli lipolitycznych, które podawane są do tkanki tłuszczowej przy użyciu cienkiej igły. 

 

Lipolizę iniekcyjną w Beauty Lounge bardzo często łączymy w terapiach z innymi zabiegami modelującymi takimi jak Endermologia LPG ALLIANCE. Połączenie tych procedur daje najlepsze efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. 

WSKAZANIA DO ZABIEGU LIPOLIZY INIEKCYJNEJ:

NA CZYM POLEGA ZABIEG LIPOLIZY INIEKCYJNEJ?

Zabieg polega na podaniu w wybrane obszary ciała preparatu, który powoduje kontrolowany stan zapalny i częściowy rozpad komórek tłuszczowych, a w następstwie pomaga opróżnić je z ich zawartości. 

Uwolniony tłuszcz przedostaje się do krwi, która transportuje go do wątroby – naturalnego miejsca neutralizacji toksyn. Następnie tłuszcz zostaje usunięty z organizmu.

JAKIE SĄ EFEKTY WYKONANIA ZABIEGU LIPOLIZY INIEKCYJNEJ?

Widoczna redukcja tkanki tłuszczowej następuje już po okresie trzech tygodni od wykonania zabiegu. Lipoliza przynosi doskonałe efekty również w walce z cellulitem. 

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej obserwuje się już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze efekty uzyskuje się po serii około 3-5. Należy pamiętać jednak, że szybkość pojawiania się efektów jest kwestią indywidualną, zależną od poziomu nagromadzenia tłuszczu. 

Skóra po zabiegu jest bardziej jędrna i gładka. Dodatkowym efektem kuracji jest miejscowa likwidacja cellulitu.

ZALECENIA PO ZABIEGU LIPOLIZY INIEKCYJNEJ

Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta, mogą pojawić się niewielkie zasinienia, które ustępują w przeciągu kilku dni.  

Wskazane jest picie dużych ilości wody, a także stosowanie diety niskotłuszczowej. W celu usprawnienia drenażu limfatycznego przyczyniającego się do usuwania uwolnionego z adipocytów tłuszczu, warto wykonywać zabiegi Endermologii LPG Alliance Ten zabieg mechanicznego masażu ciała pozwala ujędrnić skórę, wygładzić ją i przyspieszyć usuwanie tłuszczu.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LIPOLIZY INIEKCYJNEJ

Lipoliza ciała 1 ampułka (10 x 10 cm)

300 zł

Lipoliza ciała 2 ampułki

500 zł

Lipoliza podbródka/twarzy 

250 zł

Lipoliza podbródka z masażem Endermolift – autorska procedura mgr Dagmaray Nowak

350 zł