Mezoterapia ELECTRI - błyskawiczna poprawa kondycji cery już po jedynym zabiegu.

Redermalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu – nowy wymiar mezoterapii igłowej.
Poprzez zastosowanie w zabiegu mezoterapii Electri kwasu hialuronowego i kwasu bursztynowego uzyskujemy poprawę jakości skóry dzięki zwiększeniu jej potencjału regeneracyjnego. To zastosowana w preparatach od Hyalual technologia podwójnego efektu synergicznego sprawia, że zabieg mezoterapii nie tylko POPRAWI JAKOŚĆ TWOJEJ SKÓRY, ale także:
Kwas hialuronowy oraz bursztynowy działają silnie łagodząco, dzięki czemu już na drugi dzień po zabiegu będziesz mógł/mogła wrócić do codziennych aktywności.
W zależności od aktualnej kondycji skóry zabieg może być stosowany pojedynczo lub w terapii. Pełen plan działania otrzymasz ode mnie podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej.
KWAS HIALURONOWY jest naturalnym składnikiem organizmu człowieka występującym w tkance nerwowej łącznej i nabłonkowej. Przyczynia się do aktywacji mediatorów przeciwzapalnych. Przywraca i utrzymuje równowagę wodną. Pobudza syntezę podstawowych białek strukturalnych zapewniając efekt liftingu.
Obszar zabiegowy poddawany jest znieczuleniu przy użyciu kremu z lidokainą. Po zabiegu mezoterapii Electri aplikuję maskę peptydową, która redukuje zaczerwienienie i przyspiesza regenerację. 
Zabieg rekomenduję już od 25 r.ż.
  • Alergia na preparaty stosowane w trakcie zabiegu
  • Ciąża i okres karmienia
  • Cukrzyca
  • Infekcje skórne
  • Choroba nowotworowa
  • Stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (np. Aspiryny)
Czas trwania zabiegu: ok.70 min.
Cena zabiegu: 550 PLN