NITHYA – kolagenowa stymulacja i zagęszczanie skóry

Kolagen można zdefiniować jako materiał, z którego powstaje młodość – jest on cennym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej. Kolagen jest naturalną substancją biorestrukturyzującą – dzięki niemu oznaki starzenia są stopniowo redukowane bez żadnych zniekształceń estetycznych. Musi on mieć określoną charakterystykę oraz musi być absolutnie czysty i bezpieczny, aby można było uniknąć przeciwwskazań i zagwarantować same korzyści. Nie ma wątpliwości, że kolagen jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry. 

 

Terapia iniekcyjna przy użyciu kolagenu NITHA w Beauty Lounge to gwarancja skuteczności w walce o zdrową, promienna i jędrna skórę w obrębie twarzy jak i ciała.

Terapia kolagenem Nithya sprawia, że skóra staje się niezwykle rozświetlona. Zabieg skutecznie odbudowuje strukturę skóry, powodując zwiększenie jej grubości, równocześnie poprawia napięcie, elastyczność oraz koloryt.  Podawanie tej naturalnej substancji powoduje stopniowe redukowanie oznak starzenia się skóry twarzy m.in. niweluje drobne zmarszczki i poprawia owal twarzy. Nithya dobrze radzi sobie również ze spłycaniem blizn potrądzikowych i zagęszczeniem skóry.


Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze zmianami zanikowymi
i uszkodzeniem skóry, np. w bliznach potrądzikowych, uszkodzeniu skóry po nadmiernym opalaniu, jedyną racjonalną opcją jest prawdziwa odbudowa i regeneracja zniszczonych struktur. Takie właśnie działanie ma nowa terapia kolagenowa Nithya®.

CZY ZABIEG NITHYA JEST BEZPIECZNY?

Nithya jest preparatem do mezoterapii, zawierającym atelokolagen, czyli czysty kolagen analogiczny do tego, który występuje w naszej skórze.  Jest to produkt o najwyższym poziomie czystości, co wyklucza możliwość występowania reakcji alergicznych i wpływa na bezpieczeństwo jego stosowania.

NA CZYM POLEGA ZABIEG NITHYA?

Zabieg polega na iniekcji preparatu na odpowiednią głębokość skóry, za pomocą bardzo cienkich igieł. Dzięki użyciu uprzednio zewnętrznego kremu znieczulającego odczuwanie bólu jest zniesione. 

Seria zabiegowa to protokół trzech zabiegów w odstępach co 14-15 dni. 

Po zakończeniu terapii należy wykonać zabieg przypominający po miesiącu, a następnie po około 6 miesiącach.

KIEDY BĘDĄ WIDOCZNE EFEKTY PO ZABIEGU NITHYA?

Efekty utrzymują się nawet do 18 miesięcy. Pierwsze rezultaty widać najczęściej już po pierwszym zabiegu, a efekt narasta do 3-4 miesięcy.

Bezpośrednio po zabiegu może powstać miejscowe zaczerwienie i obrzęk, które mijają w przeciągu maksymalnie 2-3 dni.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ?

Mezoterapia kolagenem NITHYA (twarz, szyja/dekolt/grzbiety dłoni)

950 zł

Mezoterapia na ciało (partia ok. 10x10cm)

850 zł