O NAS

BEAUTY LOUNGE ​

Miejsce, które jest owocem wieloletniej pracy z medycyną estetyczną, kosmetologią i podologią. To przestrzeń, którą tworzą specjaliści różnych dziedzin ale łączy ich jeden cel – twoja zdrowa i promienna skóra. 

Wierzymy, że jakość i bezpieczeństwo definiują zadowolenie z zabiegów estetycznych, dlatego wciąż się szkolimy oraz poszukujemy najbardziej efektywnych rozwiązań na rozległym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. To twoje zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem.

BEAUTY TEAM

mgr Dagmara Nowak

– kosmetolog, podolog, założycielka Beauty Lounge  Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologicznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z zakresu podologii.  Od dziesięciu lat aktywnie pracuje w branży beauty. Markę Beauty Lounge założyła w 2020 roku, po latach pracy w gabinetach i klinikach estetycznych. Na co dzień tworzy swoje autorskie procedury zabiegowe, które włącza w terapie swoich klientów, jak i przekazuje je innym kosmetologom podczas szkoleń. 

Dr n.med. Maciej Kowalewski​

Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej, ukończył studia w 2006 roku na Wydziale Lekarskim w Krakowie. Bezpośrednio po stażu podyplomowym rozpoczął pracę w I Klinice Chirurgii UJ, gdzie w 2014 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 2015 otworzył specjalizację z transplantologii klinicznej w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie, którą uzyskał w 2017 roku. 

Członek wielu towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii, Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Polskiego Towarzystwa Transplantologicznego. W Beauty Lounge zajmuje się zabiegami blefaroplastyki – czyli plastyki powiek, a także usuwaniem znamion skórnych.

Lek. Karolina Leń

Doktor Karolina Leń jest dyplomowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii dziecięcej. Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studiowała również w Mediolanie – kolebce medycyny estetycznej. Swoje umiejętności szlifowała w ramach grantów naukowych w Japonii i Portugalii. W swoich zabiegach łączy pasję do sztuki i harmonii starjąc się podkreślić naturalne, i przede wszystkim, indywidulane piękno każdego pacjenta. 
 

Lic. Agnieszka Gomółka​

 – kosmetolog, podolog 

 

Dyplomowany kosmetolog w trakcie studiów magisterskich na tym samym kierunku w Krakowskiej Wyższej szkole Promocji Zdrowia. W Beauty Lounge zajmie się zarówno Twoim ciałem przy zabiegach modelujących sylwetkę, jak i pielęgnacją twarzy. 

Lic. Aleksandra Stochalska

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowa w Krakowie na kierunku kosmetologia, obecnie również studentka pielęgniarstwa. Specjalistka w zakresie technologii hi-tech oraz zabiegów iniekcyjnych. Laseroterapia to jej ulubiona dziedzina kosmetologii, co potwierdzają liczne certyfikaty z tego zakresu. Swój zawód traktuje jako pasję, a zadowolenie klientów sprawia jej największą satysfakcję. Wolny czas spędza grając na pianinie i wiolonczeli.