Stymulatory tkankowe

NUCLEOFILL – stymulator tkankowy najnowszej generacji

Lifting na poziomie komórkowym.

Nucleofill to nowa koncepcja bioregeneracji skóry, która odmładza i chroni. 

Nowa linia produktów biostymulujących o wysokim poziomie lepkości, stworzonych w oparciu o naturalne polinukleotydy. 

Nucleofill jest produktem bezpiecznym i naturalnym, będącym odpowiedzią na potrzeby Pacjentów, którym zależy na poprawie kondycji skóry, wyrównaniu jej kolorytu, spłyceniu drobnych zmarszczek i przywróceniu elastyczności. 

Wygładzona, zrewitalizowana i promienna skóra daje efekt wyraźnego odmłodzenia, przy równoczesnym zachowaniu własnych rysów twarzy. 

Nucleofill to czysty żel, o wysokiej elastyczności, w pełni wchłanialny i bezpieczny dla Twojej skóry.

Nucleofill, dzięki swojej charakterystyce biochemicznej, poprawia elastyczność skóry, jest skuteczny w zabiegach przeciwstarzeniowych takich jak profilaktyka anti-aging, utrata napięcia oraz  elastyczności, poprawa kolorystyki oraz leczenie atrofii, zaniku tkanek. 

Silne właściwości nawilżające zawdzięcza głównie swojej zdolności zatrzymywania wody na poziomie nukleotydów strukturalnych.  Po podaniu wgłąb skóry zachowuje się jak elektrostatyczna gąbka gwarantująca wysoki poziom nawilżenia. 

EFEKT LIFTINGUJĄCY I PRZECIWSTARZENIOWY PO ZASTOSOWANIU STYMULATORA TKANKOWEGO – NUCLEOFILL

Polinukleotydy aktywują dwa rodzaje receptorów membranowych w fibroblastach. Aktywacja tych receptorów wywołuje następujące skutki:

Nucleofill to synergia trzech efektów dla perfekcyjnej regeneracji skóry:

Nucleofill Strong – lifting na poziomie komórkowym

1 zabieg – 950 zł

3 zabiegi – 2250 zł

Nucleofill Soft Plus – okolica oczu

900 zł

CG STYLER 600 – peptydowy stymulator i wypełniacz w jednym zabiegu

CG STYLER 600 – DYNAMICZNY I FUNKCJONALNY WYPEŁNIACZ . CG Styler600 to produkt z przyszłości! Pozwala wypełnić to co do tej pory było najtrudniejsze, czyli mimikę twarzy, nie blokując ruchu. Po zabiegu jest natychmiastowy efekt.

Dzięki podaniu CG Styler 600 techniką mezoterapii próżniowej Vital Injector2 jesteśmy w stanie opracować całą powierzchnię twarzy lub szyi i dekoltu. Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem za pomoca specjalnego kremu z lidokainą.

Technika Vital Injector 2 w połączeniu z produktem Styler 600 daje natychmiastowe efekty wypełnienia, ale i długofalowej stymulacji skóry ponieważ preparat zawiera oprócz kwasu hialuronowego także peptydy. 

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko spuchnięta, jednak wszytskie te efekty mijają w przeciągu kilku godzin i już następnego dnia możesz wrócic do codziennych aktywności. 

  1.  

PRZECIWWSKAZANIA:

CG Styler600 – peptydowy stymulator i wypełniacz w jednym zabiegu

950 zł

REDERMALIZACJA – zabiegi na bazie kwasu bursztynowego i kwasu hialuronowego

Redermalizacja Hyalual  w Beauty Lounge  to jedyny zabieg na rynku oparty wyłącznie na naturalnych składnikach jakimi są byrsztynian sodu ( bursztyn) oraz kwas hialuronowy. Bursztyn – naturalny kamień równowagi, znany z doskonałych właściwości regeneracyjnych oraz kwas hialuronowy naturalny budulec skóry, którego brak skutkuje powstawaniem zmarszczek i suchością skóry.

W ODRÓŻNIENIU OD INNYCH ZABIEGÓW ODMŁADZAJĄCYCH preparaty użyte do zabiegu redermalizacji w beuty lounge działają równocześnie w 3 kierunkach dla twojej skóry:

1.reguluja działanie biochemiczne 

2.nawilżają skórę 

3.chronią ją przed wolnymi rodnikami.

Taki potrójny efekt jest uzyskiwany poprzez zastosowanie technologii Double Effect Synergic: maksymalnie synergistyczny wynik dwóch składników wchodzących w skład stosowanych preparatów – kwasu hialuronowego o wysokiej wadze molekularnej i kwasu bursztynowego (w formie bursztynianu sodu). I jest to główną zaletą procedury Redermalizacji.

 

Redermalizacja skóry to skuteczna metoda służąca prewencji starzenia i odbudowy skóry, wywierająca wpływ na wszystkie trzy podstawowe elementy starzenia się skóry jak : blokowanie wolnych, regulacja procesów wydłużających życie komórkowe, zapobieganie odwodnieniu skóry. Zabieg może być wykonywany w każdym wieku. Redermalizacja w Beauty Lounge  polega na podaniu preparatu w struktury skóry przy użyciu kasycznej techniki mezoterapii igłowej lub przy użyciu mezoterapii próżniowej Vital Injector 2.  

EFEKTY ZABIEGU REDERMALIZACJI

Aby uzyskać najlepsze rezultaty należy wykonać te zabiegi w serii około 3 zabiegów w odstępach co około 2- 4 tygodni. Szczegółowy plan zostanie Ci przedstawiony po wizycie konsultacyjnej.

Xela Rederm 2ml – redermalizacja skóry twarzy lub szyi i dekoltu

900 zł

Electri – kwas hialuronowy i bursztynian sodu na rozświetlenie okolicy oczu lub redukcję zaczerwienień na twarzy 

800 zł

Xela 1,1% na cienie pod oczami 

650 zł