Usuwanie znamion, włókniaków i brodawek skóry 

Znamiona skórne mogą pojawiać się w różnym wieku pacjenta i występować na całym ciele.  Większość z nich nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, jednak niektóre mogą przekształcić się nawet w nowotwór. 

Poza tym, dla wielu osób są one nieestetyczne i przeszkadzają podczas codziennych czynności. Szczególnie należy usuwać znamiona, które są usytuowane w okolicach narażonych na otarcia i urazy. W rezultacie coraz więcej osób zgłasza się do gabinetu by usunąć zmiany w sposób profesjonalny i bezpieczny.

SZYBKIE I BEZPIECZNE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

W Beauty Lounge usuniesz w sposób szybki, bezpieczny i bezbolesny zmiany skórne. Zabiegi chirurgicznego usuwania znamion skórnych wykonuje w naszym gabinecie specjalista chirurg z wieloletnim doświadczeniem. 

Dzięki chirurgicznemu usuwaniu znamion możemy zlikwidować zmiany w obrębie twarzy, jak i ciała. 

Jeśli zmiana, jaką chcesz usunąć chirurgicznie, jest barwnikowa konieczne jest przedstawienie przed zabiegiem badania dermatoskopowego.

JAK WYGLĄDA ZABIEG CHIRURGICZNEGO USUWANIA ZNAMION SKÓRNYCH?

Zabieg chirurgicznego usuwania znamion skórnych w Beauty Lounge  przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym przez chirurga dr n.med. Macieja Kowalewskiego. Procedura rozpoczyna  się od znieczulenia miejsca zabiegowego. Następnie otacza się je specjalnym, jałowym okładem. Później chirurg przechodzi do precyzyjnego wycięcia znamienia, zostawiając margines zdrowej skóry, po czym zaszywa ranę za pomocą cienkiego szwu. Po około 7-14 dniach pacjent powinien pojawić się na wizycie konsultacyjnej.

Chirurgiczne usuwanie znamion

od 300 zł

Badanie histopatologiczne 

100 zł (jedna zmiana)

ELEKTROKOAGULACJA ZMIAN SKÓRNYCH, BRODAWEK, PROSAKÓW, WŁÓKNIAKÓW

W Beauty Lounge wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do usuwania zmian skórnych takich jak: brodawki płaskie, łojotokowe, rubinki włókniaki, prosaki, włókniaki. 

Zmiany te można usunąć podczas jednej wizyty w sposób bezbolesny. Elektrokoagulacja to jedna z najskuteczniejszych technik usuwania zmian skórnych tego typu. Zabieg trwa kilka do kilkunastu minut i poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem, dla zachowania maksymalnego komfortu. 

W Beauty Lounge usuwaniem znamion przy użyciu elektrokoagulacji zajmuje się pielęgniarka z kilkunastoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ELEKTROKOAGULACJI:

Pojedyncza zmiana skórna

150 zł

Do 5 zmian skórnych

250 zł

5 – 10 zmian skórnych 

350 zł

10 – 20 zmian skórnych 

450 zł

Powyżej 20 zmian skórnych 

550 zł