Usuwanie znamion, włókniaków i brodawek skóry 

Znamiona skórne mogą pojawiać się w różnym wieku pacjenta i występować na całym ciele.  Większość z nich nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, jednak niektóre mogą przekształcić się nawet w nowotwór. Poza tym, dla wielu osób są one nieestetyczne i przeszkadzają podczas codziennych czynności. Szczególnie należy usuwać znamiona, które są usytuowane w okolicach narażonych na otarcia i urazy. W rezultacie coraz więcej osób zgłasza się do gabinetu by usunąć zmiany w sposób profesjonalny i bezpieczny. W Beauty Lounge diagnostyką znamion skórnych zajmuje się dermatolog z ponad 18-letnim doświadczeniem dr Inna Lyzohub. Przed każdym zabiegiem usuwania znamion, włókniaków oraz brodawek wykonywana jest konsultacja dermatologiczna oraz dermatoskopia.

SZYBKIE I BEZPIECZNE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

W Beauty Lounge usuniesz w sposób bezpieczny  zmiany skórne. Zabiegi chirurgicznego usuwania znamion skórnych wykonuje w naszym gabinecie specjalista chirurg z wieloletnim doświadczeniem. 

Dzięki chirurgicznemu usuwaniu znamion możemy zlikwidować zmiany w obrębie twarzy, jak i ciała. 

Jeśli zmiana, jaką chcesz usunąć chirurgicznie, jest barwnikowa konieczne jest przedstawienie przed zabiegiem badania dermatoskopowego.

ELEKTROKOAGULACJA ZMIAN SKÓRNYCH, BRODAWEK, PROSAKÓW, WŁÓKNIAKÓW

W Beauty Lounge wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do usuwania zmian skórnych takich jak: brodawki płaskie, łojotokowe, rubinki włókniaki, prosaki, włókniaki. 

Zmiany te można usunąć podczas jednej wizyty w sposób bezbolesny. Elektrokoagulacja to jedna z najskuteczniejszych technik usuwania zmian skórnych tego typu. Zabieg trwa kilka do kilkunastu minut i poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem, dla zachowania maksymalnego komfortu. 

W Beauty Lounge usuwaniem znamion przy użyciu elektrokoagulacji zajmuje się zajmuje się dermatolog z ponad 18-letniem doświadczeniem dr `Inna Lyzohub 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ELEKTROKOAGULACJI:

Pojedyncza zmiana skórna

150 zł

Do 5 zmian skórnych

250 zł

5 – 10 zmian skórnych 

350 zł

10 – 20 zmian skórnych 

450 zł

Powyżej 20 zmian skórnych 

550 zł

LASEROWE USUWANIE / LECZENIE BRODAWEK WIRUSOWYCH LASEREM CO2

Brodawka wirusowa, powszechnie nazywana kurzajką to zmiana która najczęściej pojawia się na stopach lub dłoniach. Powstawanie brodawki jest najczęściej skutkiem infekcji wirusowej brodawczaka ludzkiego czyli HPV.
Jednym z najskuteczniejszych sposobów na usunięcie brodawek wirusowych jest laseroterapia. Wykorzystanie lasera CO2 pozwala lekarzowi – dermatolog Innie Lyzohub prowadzić skuteczne leczenie brodawek wirusowych. Zabieg laserowego leczenie brodawek jest bardzo popularny wśród pacjentów w każdym wieku ze względu na niską bolesność i działanie punktowe – a nie ogólnoustrojowe.
Laser działa bezdotykowo więc nie ma ryzyka zakażenia się pacjenta podczas zabiegu. Do zalet tego zabiegu z pewnością można także zaliczyć jest krótki czas trwania – zaledwie kilka minut. Rana po zabiegu, w zależnością od intensywności wykonania zabiegu, zabliźnią się w przeciągu kilku dni. O ilości zabiegów decyduje lekarz – najczęściej pełne leczenie wymaga około 2-4 wizyt – jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. Dzięki technologii laserowej możemy usuwać zarówno brodawki wirusowe jak i łojotokowe.
Cennik
Elektrokoagulacja – pojedynczy włókniak 150 zł
Elektrokoagulacja – do 5 włókniaków 250 zł
Elektrokoagulacja – 5-10 włókniaków 350 zł
Usuwanie zmiany barwnikowej – mała zmiana (do 5 mm) 200 zł
Usuwanie zmiany barwnikowej – duża zmiana od 250 zł
Laserowe usuwanie brodawek wirusowych od 250 zł