ZABIEG PRO XN

Autorskie zabiegu Pro XN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologię skóry oraz wpływające na właściwe procesy regeneracyjne. Poziom i intensywność zabiegów dobierana jest indywidualnie w zależności od stanu wyjściowego skóry.

Terapie PRO XN poprzez pionierskie wykorzystanie najsilniejszego dotąd odkrytego antyoksydantu – w postaci kompleksu Ksantohumolu walczą w pierwszej fazie zabiegowej ze stresem oksydacyjnym, stabilizują nadreaktywność, aby dopiero w drugiej kolejności pomagać skórze się odżywić i odbudować.

Ksantohumol  to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu.

To najsilniejszy antyoksydant, który wykazuje 30 razy mocniejsze właściwości antyoksydacyjne od witaminy C, dlatego dużo efektywniej chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami. 

Autorski zabieg PRO XN I stopnia – przywrócenie integralności naskórka oraz wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry. 

Częstotliwość: raz w tygodniu, 4-6 zabiegów 

Wskazania:  dla skór nadwrażliwych, atopowych, z wyraźnie naruszoną barierą hydro-lipidową, podczas leczenia retinoidami oraz po zakończonej kuracji. 

Uwagi: zabieg całoroczny 

 

Autorski zabieg PRO XN II stopnia głęboka biorewitalizacja bez efektu podrażnienia, zaczerwienienia i złuszczania. 

Częstotliwość: co dwa tygodnie, 4-6 zabiegów 

Wskazania: nierównomierny koloryt i oznaki starzenia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, utrata jędrności i elastyczności, skóra w okresie menopauzy, skóra naczyniowa z objawami o charakterze trądziku różowatego, skóra zmęczona i pozbawiona blasku 

Uwagi: nie stosować u osób uczulonych na retinol, nie stosować w okresie bardzo silnego nasłonecznienia. 

 

Autorski zabieg PRO XN III stopnia – głęboka biostymulacja połączona w jednej procedurze zabiegowej z mezoterapią mikroigłową. 

Częstotliwość: co 3-4 tygodnie, 4-6 zabiegów 

Wskazania: silnie zaznaczone fotostarzenie i nierówna struktura, silna utrata jędrności i elastyczności, skóra naczyniowa z wykluczeniem zmian o charakterze trądziku różowatego 

Uwagi: nie stosować u osób uczulonych na retinol, nie stosować w okresie bardzo silnego nasłoneczenienia, zabieg może wywoływać delikatne złuszczanie naskórka. 

 

Acne Rescue Treatment – terapia skóry problematycznej z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem i przebarwieniami pozapalnymi. 

Częstotliwość: co 2 tygodnie, 6-8 zabiegów 

Wskazania: trądzik zapalny grudkowo-krostkowy, skóra odwodniona ze zmianami trądzikowymi, skóra naczyniowa o podłożu łojotokowym 

Uwagi: zabieg całoroczny 

ProXN – terapia odbudowująca płaszcz hydrolipidowy 
Terapia podstawowa dla skór wrażliwych i podrażnionych400zł
Acne Rescue Treatment450zł
Bright Up – zabieg depigmentujący550zł
Terapia ProXn poziom II z dermapenem i retinolem600zł
Mezoterapia NCTF 135HA + ProXN – terapia naprawcza800zł