Zabiegi na trądzik różowaty i naczynka

Rozszerzone naczynka na twarzy to jeden z najpopularniejszych problemów z jakim zgłaszają się Pacjenci do Beauty Lounge. Na ich powstawanie ma wpływ wiele czynników m.in. stres, zanieczyszczenie środowiska, przbywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach czy ekspozycja na promieniowanie słoneczne oraz promieniowanie niebieskie z ekranów komputerów oraz smartfonów. 

 

Jeśli skóra będzie w permanentnym stresie, naczynka będą rozszerzały się coraz intensywniej, aż finalnie dojdzie do ich kruchości i pękania. 

Dlatego jeśli dostrzegasz na swojej twarzy nawet niewielkie zaczerwienienia, reagujesz rumieniem przy zmianach temperatur lub po lampce wina, koniecznie zadbaj o swoją skórę z naszymi terapiami dla skór wrażliwych, które mają na celu odbudowę płaszcza hydrolipidowego oraz wzmocnienie funkcji obronnych skóry. 

 

Spośród szerokiego wachlarza usług, które dedykujemy dla skór wrażliwych, z rozszerzonymi naczynkami oraz trądzikiem różowatym, na pewno dopasujemy dla Ciebie terapię.

ROSSATORE – wsparcie dla skór wrażliwych, naczyniowych i z trądzikiem różowatym

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU ROSSATORE  

EFEKTY PO WYKONANIU ZABIEGU ROSSATORE

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

 

WARTO WIEDZIEĆ, ŻE…

 

Badania aplikacyjne wykazały, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po całej serii, składającej się z 4-6 zabiegów, aplikantki poinformowały o znacznym zmniejszeniu zaczerwienienia skóry i braku konieczności używania ciężkich, maskujących podkładów do twarzy.

SKŁADNIKI AKTYWNE

cytryniec chiński – wyciągi mają działanie przeciwzapalne, ujędrniające, zmiękczające naskórek, zamykające pory i regeneracyjne. Opóźniają procesy starzenia się komórek skóry, a także zmniejszają przebarwienia i zapobiegają powstawaniu nowych;

arginina – naturalny aminokwas. Łagodzi podrażnienia oraz chroni mikrouszkodzenia skóry przed czynnikami drażniącymi;

wąkrotka azjatycka – substancja ogólnie wzmacniająca. Wykazuje silne działania przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Rossatore – zabieg na twarz

260 zł