Kwas hialuronowy - powiększanie i modelowanie ust ​

Kwas hialuronowy to jeden z najpopularniejszych produktów używanych w medycynie estetycznej do modelowania, powiększania i nawilżania ust. W Beauty Lounge pracujemy wyłącznie na najbezpieczniejszych i sprawdzonych preparatach, które posiadają pełna certyfikację do iniekcji oraz szereg badań klinicznych. Każdy zabieg powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego jest poprzedzony obszerną konsultacją, tak by w sposób precyzyjny dobrać technikę zabiegu do potrzeb Pacjenta.  

W BEAUTY LOUNGE

specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i dobiorą najlepsze rozwiązanie mające na celu:

POWIĘKSZANIE UST

NAWILŻANIE UST

WYRÓWNANIE ASYMETRII

Ze względu na różnorodne oczekiwania Pacjentów posiadamy szereg technik, którymi możemy w sposób bezpieczny powiększać, nawilżać i modelować usta.Rolą  kwasu hialuronowego jest zapewnienie jędrności i elastyczności skóry, a także utrzymanie jej odpowiedniego nawilżenia i spowolnienie procesów starzenia. Kwas hialuronowy wiąże ze sobą wodę co sprawia, że zusykujemy również efekt powiększenia ust. 

PRZED ZABIEGIEM

Pytania i odpowiedzi:

  • ciąża, laktacja
  • tendencja do powstawania przyrosłych blizn czyli keloidów
  • choroby nowotworowe – pacjent może być zakwalifikowany do zabiegu, jeśli minęło 5 lat od zakończenia leczenia – po dokładnej konsultacji
  • ostre i przewlekłe zakażenie bakteryjne/wirusowe w miejscu wykonywania zabiegu
  • zaostrzenie chorób autoimmunologicznych takich jak: RZS, toczeń układowy, choroba Hashimoto, autoimmunologiczne zapalenie naczyń, wątroby

Efekty po zabiegu powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego usieciowanego utrzymują się od 9 do 18 miesięcy w zależności od indywidualnych tendencji pacjenta oraz dobranego produktu  przez lekarza medycyny estetycznej.

 

Zabiegi  modelowania i powiększania ust  jest wykonywany w znieczuleniu stomatologicznym dla zapewnienia jak największego komfortu pacjenta.

  • nie należy masować miejsc poddanych zabiegowi w tym przypadku ust​
  • u osób z tendencją do powstawania opryszki kilka dni przed i po zabiegu należy stosować miejscowe lub doustne leki p/wirusowe (np. Zovirax, Vratizolin, Heviran)
  • należy unikać kąpieli słonecznych, sauny i solarium przez okres 2 tygodni

Powiększanie i modelowanie ust

1350 zł